- MAT-BIUR Tusze, tonery, serwis komputerowy.

do biura.. do firmy.. do domu
Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA
PIECZĄTKI:
Oferujemy pieczątki w rewolucyjnej technologii błyskowej FLASH  SYSTEM. Technologia ta powstała w Japonii pod koniec XX wieku i jest w  chwili obecnej w produkcji pieczątek technologią wiodącą, np. w Japonii  niemal 100% pieczątek jest wytwarzanych w tym systemie (w USA ok. 50%).

Sekretem pieczątki jest posiadająca setki tysięcy mikroskopijnych porów światłoczuła guma , która pod wpływem strumienia światła jest w odpowiednich miejscach zamykana i tworzy żądany wzór, z rozdzielczością nawet do 1200 dpi. Niezaprzeczalną zaletą tej technologii jest szybkość wykonania usługi. Cały proces produkcyjny, łącznie z wykonaniem składu na komputerze, trwa zwykle ok. 5 minut. Unikalne zalety użytkowe zapewnia stosowany tusz olejowy - pieczątka nie wysycha i zapewnia wykonanie około 25.000 idealnych odbić, bez konieczności jej uzupełniania.
Dodatkowym atutem naszych pieczątek jest ochrona środowiska naturalnego. W odróżnieniu od tradycyjnych pieczątek polimerowych do produkcji pieczątek w technologii FLASH nie są używane żadne utrwalacze, wywoływacze ani inne płyny czy chemikalia.


Możesz również zamówić pieczątkę przez internet, wysyłając dane do pieczątki na adres e-mail  Przygotujemy klika propozycji, które odeślemy do akceptacji. Na następny dzień roboczy dostarczamy pieczątkę w dowolne miejsce w Polsce za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w sklepie. W razie  pytań prosimy o kontakt  mailowy  lub  telefoniczny  (zakładka kontakt)
- WIZYTÓWKI JEDNOSTRONNE
Wizytówki jednostronne to  jedna z tańszych podręcznych metod reklamy dużych korporacji, przedsiębiorstw jak i własnej firmy.
Sprzyjająca chwilom nawiązywania znajomości, czy też rozpowszechniania informacji, okazji, promocji oraz nowych ofert występujących w danym okresie danej działalności. Proponujemy wydruk materiałów na najwyższym poziomie, za przystępną cenę.

- WIZYTÓWKI DWUSTRONNE
Spełniając oczekiwania naszych klientów wykonujemy wydruki, umożliwiające zaproponowanie Państwu innowacyjnych form przekazu i reklamy.
Wizytówki dwustronne są gwarantem wykreowania zgodnego z Państwa oczekiwaniami wizerunku firmy i zwiększenia jej prestiżu.
Oferujemy możliwość doboru sposobu uszlachetniania, jak i rozmiaru dostępnego w standardowym europejskim wymiarze 90x50 mm, 85x55mm, 80x55mm, 90x55mm.
Do każdego zamówionego pakietu 1000 szt. – 100 wizytówek otrzymujecie państwo gratis.


- ULOTKI
Ulotki – druk na kredzie grubości od 130g do 300g, i  formatach A6/A5/A4/ DL . Doskonała forma przekazu informacji i prezentacji oferty handlowej firmy.  Drukujemy ulotki i broszury reklamowe o wszelakich rozmiarach, jednostronne jak i dwustronne kreda mat lub błysk. Zadruk w pełnym kolorze CMYK. Możliwość doboru dogodnego dla państwa nakładu.
Na ulotki można natknąć się praktycznie wszędzie. Odpowiednio wykorzystane i kolportowane napewno będą świetną reklamą inwestycyjną. Szeroki wybór formatu pozwala na dostosowanie ulotki do potrzeb danego przedsiębiorstwa i stworzenie skutecznego przekazu.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego