- MAT-BIUR Tusze, tonery, serwis komputerowy.

do biura.. do firmy.. do domu
Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA
W  tej trudnej i kosztownej sytuacji, gdy regeneracja tonerów i tuszów nie  jest możliwa, a zamienniki nie występują na rynku nadal stawiamy na kompleksową obsługę naszych  Klientów i próbujemy zaspokoić wszelkie potrzeby ich drukarek i  urządzeń wielofunkcyjnych.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy oryginalny toner czy tusz ma swój dobry i tani odpowiednik i dlatego też nieustannie powiększamy naszą ofertę o oryginalne wkłady zarówno najpopularniejszych jak i tych mniej znanych producentów.
Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami i importerami oryginalnych wkładów jesteśmy w stanie odnaleźć i sprowadzić (nawet na następny dzień) najbardziej wyszukany tusz lub toner.
W stałej ofercie posiadamy oryginalne tusze do drukarek atramentowych i tonery do drukarek laserowych takich producentów jak: Hewlett Packard, Canon, Epson, OKI, Panasonic, Ricoh, Brother, Kyocera-Mita, Lexmark, Minolta, OCE, Xerox, Toshiba i wielu innych.
Przy zakupie, zawsze służymy fachową poradą przy doborze odpowiedniego toneru lub tuszu.
Jeżeli chcą  Państwo poznać cenę tuszu lub toneru do urządzenia drukującego - zadzwoń do nas: 510 696 542  lub napisz email z pytaniem
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego