- MAT-BIUR Tusze, tonery, serwis komputerowy.

do biura.. do firmy.. do domu
Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA
Bindowanie jest najpopularniejszym i najtańszym sposobem oprawiania dokumentacji. Polega na łączeniu przedziurkowanych kartek grzbietami plastikowymi wraz z okładką. Można w ten sposób oprawić do 500 kartek 80g, a także dowolnie rozciągać grzbiet wyjmując lub dokładając dowolne kartki.
Posiadamy różne kolory okładek przednich, natomiast tył dokumentu zabezpieczony jest czarną, skóropodobną okładką.
Czas trwania wykonania oprawy- ok. 5 minut.
Termobindowanie (termozgrzewanie) stosuje się do oprawy prac magisterskich, licencjackich, dokumentów, cenników, ofert itp. Okładki zawierają specjalny klej umieszczony na grzbiecie, który pod wpływem temperatury rozpuszcza się i łączy kartki z okładką. Oprawione w ten sposób dokumenty nabierają estetyki oraz podnoszą ich jakość. Można w ten sposób oprawić nawet ponad 200 kartek 80g. Przód wykonany jest z krystalicznie przejrzystej folii, tył zaś ze skóropodobnego kartonu. Czas trwania wykonania oprawy wynosi 5-15 minut w zależności od grubości pracy.
Oprawa ręczna (listwy wsuwane) - Polega na oprawieniu kartek w listwy wsuwane wykonane z PCV. Zaletą tego typu oprawy jest możliwość samodzielnego wsunięcia pliku dokumentów oraz dowolnego wyjmowania i wkładania kartek. Tak oprawiony dokument charakteryzuje się dużą estetyką bez konieczności dziurkowania i sklejania kartek.
Można w ten sposób oprawić do 120 kartek 80g.
Twarda oprawa kanałowa (zaciskowa) to  bardzo estetyczna metoda oprawiania kartek A-4, stosowana często do  oprawy prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, dyplomowych, a  także cenników, ważnych dokumentów, umów itp.
Charakteryzuje się dużą trwałością i doskonale zabezpiecza zawartość. Polega na zaciśnięciu kartek w metalowym kanale dzięki specjalistycznej bindownicy (bez dziurkowania, szycia i klejenia). Twarde okładki ozdobione są wysokiej jakości okleiną o fakturze tkaniny. Posiadamy kilka kolorów okładek każdego rodzaju. Można w ten sposób oprawić do 250 kartek 80g. Czas trwania wykonania oprawy- ok. 5 minut.

Dostępne napisy: praca licencjacka, magisterska, dyplomowa, inżynierska.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego